Oddali krew. Ponad 17 litrów

  • 04.12.2019, 20:33 (aktualizacja 08.12.2019, 22:40)
  • kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG
Oddali krew. Ponad 17 litrów © WMOSG
BRANIEWO. W Placówce Straży Granicznej w Braniewie przeprowadzono akcję krwiodawczą pod hasłem „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna”. Swoim drogocennym darem z potrzebującymi podzieliło się 39 osób.

Zbiórka krwi została zorganizowana przez Klub HDK PCK przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie. Zebrano 17 550 ml krwi pełnej. Do zaszczytnego grona Honorowych Dawców Krwi dołączyły 3 osoby, oddając krew po raz pierwszy.

Akcję krwiodawstwa pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministra Zdrowia, Ministra Sprawiedliwości, Krajowej Administracji Skarbowej i Polskiego Czerwonego Krzyża, zabezpieczało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddział Terenowy w Elblągu.
 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

 

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe