Długi mieszkaniowe. W Braniewie najwyższe

  • 14.11.2019, 19:18 (aktualizacja 14.11.2019, 22:22)
  • Źródło: http://biqdata.wyborcza.pl/biqdata/0,0.html
Długi mieszkaniowe. W Braniewie najwyższe © naspacer.eu Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu
„Biorąc pod uwagę kwotę zaległości przypadającą na jedno zadłużone mieszkanie, najtrudniejsza sytuacja jest w powiecie braniewskim i bieruńsko-lędzińskim – statystyczny wierzyciel ma tam do spłacenia po średnio 5,4 tys. zł” – czytamy w portalu Biqdata.pl

WIĘCEJ: Długi mieszkaniowe. Zobacz, jakie zaległości w opłatach mają twoi sąsiedzi [MAPY]


 

 

„Najwięcej długu na mieszkanie (uwaga – biorąc pod uwagę tylko zadłużone lokale, a nie wszystkie mieszkania w zasobach spółdzielni) jest w powiecie braniewskim. Prawie 170 mieszkań jest tam zadłużonych na kwotę 2,6 mln zł; co daje średnią zaległość na poziomie kilkunastu tysięcy złotych. Dla przykładu władze jednej ze spółdzielni mieszkaniowych w Braniewie w swoim sprawozdaniu z działalności za 2018 r. przyznały, że członkowie mają dług w wysokości 943 tys. zł i w ciągu roku zdołano zrealizować tam dwa wyroki eksmisyjne”.


 

Źródło: http://biqdata.wyborcza.pl/biqdata/0,0.html

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe