Niemiec z fałszywym prawem jazdy

  • 20.09.2019, 16:21 (aktualizacja 20.09.2019, 16:21)
  • kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG
Niemiec z fałszywym prawem jazdy © WMOSG
Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach funkcjonariusze Straży Granicznej zabezpieczyli podrobione litewskie prawo jazdy, którym posłużył się obywatel Niemiec.

Kierowca osobowego BMW stawił się do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski. Podejrzenie funkcjonariusza Straży Granicznej wzbudziło litewskie prawo jazdy, które 55-latek przedstawił do kontroli. Okazało się, że dokument podrobiony był na wzór oryginalnego. Ponadto ustalono, że strona litewska blankietu o takim numerze nie wydała.

Fałszywe prawo jazdy zostało zabezpieczone. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za posłużenie się podrobionym dokumentem. Na poczet przyszłej kary zabezpieczono 1 tys. złotych.

 

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe