Spójrz w lewo, potem w prawo i znów w lewo

  • 18.09.2019, 15:54
  • mł. asp. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Spójrz w lewo, potem w prawo i znów w lewo © KPP w Braniewie
Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Braniewie wyruszyły na edukacyjny spacer. Najmłodsi pod czujnym okiem kierownika ogniwa ruchu drogowego st. asp. Macieja Sucheckiego uczyli się jak bezpiecznie przejść po pasach.

„Spójrz w lewo, potem w prawo i znów w lewo” – właśnie od tych słów rozpoczęły zajęcia przedszkolaki z Braniewa. Prowadzącym lekcję był st. asp. Maciej Suchecki, kierownik ogniwa ruchu drogowego.

Najpierw funkcjonariusz uczył dzieci zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, udzielił instruktażu, a chwilę później przyszedł czas na sprawdzian umiejętności. Policjant czujnym okiem obserwował czy najmłodsi przekładają wiedzę na praktykę. Tuż przed rozpoczęciem edukacyjnego spaceru przedszkolaki otrzymały elementy odblaskowe.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
mł. asp. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rodzic
rodzic 02.10.2019, 18:47
A dlaczego w tym przedszkolu pomocą jest pani po zawodówce,tylko z jakimś szkoleniem,czyżby jakaś rodzina p dyr
Braniewiak
Braniewiak 03.10.2019, 01:20
A to chyba najprościej zapytać pani dyrektor?

Pozostałe