Wydaje płytę. Debiutuje na Spotify

  • 26.08.2019, 14:23 (aktualizacja 02.09.2019, 18:01)
  • Źródło: © portEl.pl
Wydaje płytę. Debiutuje na Spotify © Archiwum prywatne Wiolety Kościńśkiej
Wioleta jest na co dzień prawdziwą „matką Polką” – mężatką, pracownicą drogerii, bezgranicznie oddaną swoim dzieciom. Jej autorska piosenka pt.: „Nieodgadniona”, do której muzykę stworzyli Mateusz Elmo Jechna i songwriterka Dee, jest o mówieniu "nie" toksycznym osobom, z którymi spotykała się Wioleta na swojej drodze...

Piosenka Wiolety Kościńskiej powstała w wyniku jej współpracy z wytwórnią muzyczną z Warszawy Delphy Records. – Podczas pracy z inkubatorem Delphy Records czułam się świetnie, gdyż tego zawsze chciałam i cieszyłam się bardzo, że mam okazję pracować z profesjonalistami. Bardzo dużo się nauczyłam, a przez to – otworzyłam i rozwinęłam się, nie tylko muzycznie. Najbardziej wymagające było dla mnie samo nagranie wokalu w studiu nagraniowym, podczas którego musiałam poradzić sobie sama ze sobą. To była fantastyczna przygoda i jestem dumna, że udało mi się stworzyć i wydać swoją własną, autorską piosenkę! – cieszy się Wioleta.
 

– Jestem solistką, tworzę własne utwory w gatunku szeroko  rozumianego POP/ROCK z domieszką brzmień elektronicznych. Lubię łączyć różne style, aby każdy utwór wyróżniał się i zaskakiwał tekstem oraz muzyką. Piszę teksty o jak najbardziej pozytywnym  przekazie, budującym i motywującym do działania. – opisuje swoją twórczość.
 

"Nieodgadniona" to pierwszy oficjalny singiel Wiolety Kościńskiej. Został on wydany 19 sierpnia o godz. 17 na Spotify, Tidal, Apple Music i innych platformach muzycznych - link do niego dostępny jest tutaj

Link do fanpage Wiolety Kościńskiej.

 
 

 

 
 
Źródło: © portEl.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe