Funkcjonariusze Straży Granicznej na piknikach rodzinnych

  • 21.08.2019, 08:03 (aktualizacja 22.08.2019, 07:57)
  • kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz - Rzecznik Prasowy WMOSG
Funkcjonariusze Straży Granicznej na piknikach rodzinnych © WMOSG
Zadania Straży Granicznej, wybór przyszłego zawodu to tylko niektóre tematy omawiane przez funkcjonariuszy z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej podczas letnich przedsięwzięć m.in. w Olsztynie, Gierłoży, Mrągowie czy Braniewie.

Jak wygląda służba w tej formacji? Dlaczego warto wstąpić w szeregi Straży Granicznej? Na te i inne pytania w minionym tygodniu odpowiadali funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Spotkania były też świetną okazją do zaprezentowania nowoczesnego sprzętu jakim dysponuje na co dzień formacja. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy psów służbowych Straży Granicznej. Ponadto uczestnikom przybliżono procedurę kwalifikacyjną do Straży Granicznej.

 

Osoby, które chcą zasilić szeregi Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej więcej informacji znajdą na stronie www.wm.strazgraniczna.pl  w zakładce „Rekrutacja do służby w W-MOSG”.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz - Rzecznik Prasowy WMOSG

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe