Braniewo na płótnach. XII Międzynarodowy Plener Malarski

  • 20.08.2019, 11:16 (aktualizacja 20.08.2019, 16:52)
  • Żródło: inf. prasowa BCK
Braniewo na płótnach. XII Międzynarodowy Plener Malarski © Braniewskie Centrum Kultury
W poniedziałek rozpoczęła się dwunasta edycja "Warmińskich Spotkań Twórczych - Międzynarodowy Plener Malarski". Biorą w nim udział artyści z całej polski oraz zza granicy.

Plener to idealna okazja by nasi goście poznali historię miasta i okolic, a także utrwalili ich piękno na płótnach. W trakcie tego tygodnia w naszym mieście spotkamy malarzy pracujących nad swoimi pracami. Plon ich twórczości będzie można podziwiać na wystawie poplenerowej, na którą zapraszamy już teraz.

 

Wystawa XII Międzynarodowego Pleneru Malarskiego odbędzie się 25.08.2019 r. (niedziela) o godz. 13:00 na placu ks. prał. Tadeusza Brandysa przy Bazylice św. Katarzyny w Braniewie. W razie niepogody wernisaż odbędzie się w Galerii w Podziemiach w Braniewskim Centrum Kultury.

 

Źródło: inf. prasowa BCK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe