Strażacy i policjanci kontrolowali kąpieliska

  • 02.08.2019, 20:06 (aktualizacja 02.08.2019, 20:06)
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Strażacy i policjanci kontrolowali kąpieliska © KP PSP w Braniewie
Policjanci i strażacy z braniewskich komend wspólnie z pracownikami lokalnych samorządów kontrolowali kąpieliska w Braniewie i gminie Braniewo.

Mundurowi zwrócili uwagę na prawidłowe oznakowanie miejsc wyznaczonych jako kąpieliska (w powiecie braniewskim są to kąpieliska niestrzeżone).

Dodatkowo funkcjonariusze prowadzą działania profilaktyczne w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na wodą” i „Bezpieczne wakacje”. Mundurowi apelują o ostrożność i rozsądek podczas wypoczynku nad wodą, aby korzystać z miejsc wyznaczonych i bezpiecznych. Przypominają również o niebezpieczeństwie związanym z używaniem alkoholu, który osłabia naszą koncentrację, umiejętności, często dodając odwagi i brawury podczas kontaktu z wodą. Zachowajmy szczególną ostrożność – woda nie wybacza błędów.

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kilo
Kilo 03.08.2019, 23:17
Ale bzdury

Pozostałe