Rodzinnie na strażackim pikniku

  • 12.07.2019, 14:57
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek / Damian Krasiński, komendant gminny ZOSP RP we Fromborku
Rodzinnie na strażackim pikniku © KP PSP w Braniewie
Za nami V edycja Rodzinnego Pikniku Strażackiego, którego organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna we Fromborku.

Fromborski piknik rozpoczął się od uroczystego przekazania i poświęcenia pozyskanej z zasobów Policji jednostki pływającej, która rozszerzy działalność ratowniczą jednostki OSP Frombork.

Następnie na uczestników czekało wiele atrakcji: kawiarenka, loteria fantowa, przekąski z grilla, dmuchańce, podniebna podróż podnośnikiem, przejażdżka wodna łodzią, zabawy i konkursy dla najmłodszych oraz możliwość zapoznania się ze sprzętem i pojazdami pożarniczymi.

Odbył się także I Bieg Małego Strażaka, gdzie mali bohaterowie, fani ruchu pożarniczego rywalizowali na specjalnie przygotowanym torze. Dbając o pełne bezpieczeństwo start biegu poprzedziła zdrowa, ale i zabawna rozgrzewka. Liczne przeszkody na blisko 400 metrowej ścieżce sprawiły najmłodszym nie lada problem, ale wszyscy dzielnie dotarli do końca, gdzie z rąk burmistrza Fromborka Zbigniewa Pietkiewicza oraz druhny Anny Gawdzik, prezes OSP Frombork otrzymali pamiątkowe medale.

To kolejna impreza promująca pożarnictwo ochotnicze oraz bezpieczeństwo, której autorem jest jednostka OSP Frombork.

 

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek / Damian Krasiński, komendant gminny ZOSP RP we Fromborku

Zdjęcia (15)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe