Chcesz debatować? Zbierz podpisy!

  • 24.06.2019, 19:31 (aktualizacja 24.06.2019, 19:39)
  • Wojciech Andrearczyk
Chcesz debatować? Zbierz podpisy! © naspacer.eu
Podczas najbliższej sesji Rady Miasta Braniewa przyjęty zostanie „Raport o stanie Gminy Miasta Braniewa za 2018 rok”. Mieszkańcy, którzy chcą uczestniczyć w debacie, muszą zebrać podpisy i zgłosić chęć dyskusji przewodniczącemu RM.

Najbliższa sesja RM Braniewa już w tę środę (26 czerwca) o godz. 10:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Braniewa przy ulicy  Kościuszki 111.

Jednym z wielu punktów obrad będzie omówienie „Raportu o stanie Gminy Miasta Braniewa za 2018 rok” i głosowanie uchwały w sprawie udzielenia burmistrzowi Braniewa wotum zaufania.

Raport przedstawi burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki. Program obrad przewiduje debatę nad raportem – każdy mieszkaniec Braniewa będzie mógł publicznie zabrać głos i wypowiedzieć się w sprawie zawartych w raporcie informacji.

Jednak aby zostać dopuszczonym do głosu trzeba – zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym – złożyć pisemne zgłoszenie do przewodniczącego RM Dariusza Frąckiewicza. Zgłoszenie to musi być poparte przez co najmniej 20 osób. Listę z ich podpisami należy złożyć  najpóźniej do dnia 25 czerwca 2019 r.
 

PROGRAM SESJI

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe