Wakacje nad wodą? Niech będą bezpieczne!

  • 17.06.2019, 18:28
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Wakacje nad wodą? Niech będą bezpieczne! © KP PSP w Braniewie
Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie wspierani przez strażaków-ochotników z jednostki OSP Frombork oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie zorganizowali kolejne spotkanie edukacyjne pod hasłem „Bezpieczna Woda – Bezpieczne Wakacje”.

Jako miejsce kampanii edukacyjnej wybrano port we Fromborku, gdzie zaprezentowano sprzęt ratowniczy, wyposażenie pojazdów strażackich oraz omówiono zasady postępowania podczas wakacyjnego wypoczynku.

Grupa kolonistów z Gruzji, wypoczywająca w Centrum Młodzieżowym Caritas Archidiecezji Warmińskiej we Fromborku oraz młodzież z fromborskiej szkoły zapoznała się z zasadami udzielania pierwszej pomocy oraz obejrzała jednostki pływające wykorzystywane w służbie przez policjantów i strażaków.

 

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (17)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe