Mazury – Największe hotele na konferencje

  • 31.05.2019, 10:24 (aktualizacja 31.05.2019, 12:03)
  • Artykuł partnera
Mazury – Największe hotele na konferencje
Jeśli masz w planach zorganizowanie konferencji na Mazurach, z pewnością zainteresuje Cię nasze zestawienie – oto 4 hotele posiadające największe sale konferencyjne w tej części Polski.

Mazury to wyjątkowy obszar na mapie naszego kraju. Określane mianem Krainy Tysiąca Jezior, swoją sławę zasługują właśnie licznym akwenom, ale nie tylko im – także lasom i czystemu powietrzu. Z Warszawy dotrzemy na Mazury w ok. 3 godziny – tyle wystarczy, aby móc podziwiać łono mazurskiej natury.

Z uwagi na bliskość Mazur i ich liczne atuty wielu event managerów właśnie tutaj organizuje różne spotkania biznesowe, w tym konferencje. Warto dodać, że znajdziemy tutaj liczne hotele, także takie posiadające sale konferencyjne dla nawet 1300 osób. Poniżej prezentujemy obiekty, które posiadają największe sale konferencyjne na Mazurach.  Pełna lista obiektów w tym regionie znajduje http://www.namazurach.salekonferencyjne.pl/

Hotel Gołębiewski – największe sale konferencyjne na Mazurach – dla 1300 osób

Jeśli organizujesz konferencje na Mazurach dla ponad tysiąca osób, doskonałym obiektem dla Ciebie będzie Hotel Gołębiewski. Znajdziesz tu ponad 20 sal konferencyjnych, w tym jedną dysponującą przestrzenią dla nawet 1300 osób! Co więcej, dla każdej z tych osób w Hotelu Gołębiewskim jest miejsce noclegowe. Hotel oferuje także różne atrakcje, z których goście mogą korzystać po zakończonej konferencji.

Hotel Zamek Ryn – sala konferencyjna na Mazurach dla 1000 osób

Nieco mniej miejsca oferuje Hotel Zamek Ryn znajdujący się w historycznym obiekcie, jakim jest dawny zamek krzyżacki. Hotel posiada 15 sal konferencyjnych, największa z nich przeznaczona jest dla audytorium liczącego 1000 osób. Mniejsze sale konferencyjne mogą posłużyć jako miejsce bardziej kameralnych spotkań. Hotel oferuje 350 miejsc noclegowych, a do dyspozycji gości pozostają rozmaite atrakcje.

Mazurski Raj Hotel Marina & Spa – sale konferencyjne dla 600 osób

Mazurski Raj Hotel Marina & Spa posiada przestrzeń konferencyjną dla maksymalnie 600 osób. W tym hotelu jest 7 sal konferencyjnych, więc także na mniejszą konferencję znajdziesz tu odpowiednie wnętrze. W hotelu jest 250 miejsc noclegowych. Tym, co wyróżnia ten obiekt, jest aż 5 hektarów terenu przyległego do hotelu – pozwala on na organizację ciekawych aktywności na świeżym powietrzu, w malowniczej mazurskiej scenerii.

Hotel Mikołajki – sale konferencyjne dla 579 osób

Hotel Mikołajki posiada 5 gwiazdek, jest zatem najbardziej luksusowym w naszym zestawieniu. W tym hotelu znajdziesz 3 sale konferencyjne. Są one wyposażone w mobilne ściany – przesuwając je, można dowolnie aranżować przestrzeń na konferencje. Największa sala powstała w ten sposób może pomieścić 579 uczestników konferencji. Jeśli chodzi o zaplecze noclegowe, to hotel posiada 156 miejsca noclegowe.
Jeśli chcesz zapoznać się również z nowościami z branży konferencyjnej zapraszamy na serwis http://www.salekonferencyjne.pl/

 

Artykuł partnera

Podziel się:Pozostałe