Służy w Braniewie. A fotografia jest jego pasją

  • 30.05.2019, 19:03 (aktualizacja 31.05.2019, 10:24)
  • Kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG
Służy w Braniewie. A fotografia jest jego pasją © WMOSG
Mł. chor. SG Andrzej Ziober na co dzień pełni służbę w Placówce Straży Granicznej w Braniewie. Poza służbą fotografowanie to jego największa pasja. Funkcjonariusz zajął pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym „Codzienna praca funkcjonariuszy straży granicznej i przybrzeżnej: Przyjrzyjmy się granicom lądowym”.

Organizatorzy Europejskiego Dnia Straży Granicznej i Przybrzeżnej po raz kolejny ogłosili konkurs fotograficzny. Uczestniczyć w nim mogli wszyscy funkcjonariusze służb współpracujących z Agencją Frontex. W konkursie udział wzięło ponad 60 uczestników z 10 krajów europejskich. Ze Straży Granicznej zgłosiło się 32 funkcjonariuszy.

Zwycięzcą konkursu „Codzienna praca funkcjonariuszy straży granicznej i przybrzeżnej: Przyjrzyjmy się granicom lądowym” został mł. chor. SG Andrzej Ziober z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Główną nagrodę w wysokości 500 euro wręczył dyrektor Agencji Frontex Fabrice Leggeri podczas Europejskiego Dnia Straży Granicznej i Przybrzeżnej, która odbyła się 28 maja w Arłamowie.

W spotkaniu uczestniczyli: wiceminister Renata Szczęch, podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Marek Łapiński, dyrektor Agencji Frontex Fabrice Leggeri oraz przedstawiciele straży granicznych i przybrzeżnych z państw członkowskich Unii Europejskiej. W przedsięwzięciu udział wzięli również: komendant główny Straży Granicznej gen. dyw. SG Tomasz Praga, zastępca komendanta głównego SG płk SG Grzegorz Niemiec oraz dyrektor Biura Spraw Międzynarodowych KGSG ppłk SG Jarosław Ruta.

 

 


 


Kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Johny
Johny 02.06.2019, 00:10
Szelest ale ty brzydki jesteś...
Szelest
Szelest 02.06.2019, 19:12
Zazdrośnik 😁
Braniewiak
Braniewiak 31.05.2019, 12:19
Gratulacje Andrzej!!!

Pozostałe