Pożar składowiska palet

  • 29.05.2019, 16:30 (aktualizacja 29.05.2019, 16:31)
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Pożar składowiska palet © KP PSP w Braniewie
Na terenie jednej z braniewskich firm paliły się palety.

23 maja 2019 roku około godz. 10:00 służba dyżurna stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymała zgłoszenie o pożarze na terenie jednej z braniewskich firm. Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że ogień obejmuje składowane drewniane palety.

Strażacy po kilkunastu minutach działań gaśniczych opanowali pożar. Pogorzelisko zostało sprawdzone a zarzewia ognia dogaszone.

Na miejsce pożaru skierowano dwa pojazdy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Braniewie. Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji braniewskich strażaków ogień nie przeniósł się na inne zgromadzone materiały oraz zaparkowane pojazdy.

 

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (16)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe