Koparka w ogniu

  • 24.04.2019, 16:33
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Koparka w ogniu © KP PSP w Braniewie
Braniewscy strażacy gasili pożar koparki.

Do zdarzenia doszło 23 kwietnia, kilka minut po godz. 15:00. Koparka stała na placu budowy w Braniewie przy ulicy Kolejowej.

Na miejsce pożaru służba dyżurna Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Braniewie skierowała dwa pojazdy ratowniczo-gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Po dojeździe na miejsce okazało się, że ogniem objęta jest cała maszyna budowlana. Strażacy wyposażeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych niezwłocznie rozpoczęli działania gaśnicze, podając dwa prądy piany gaśniczej w kierunku palącego się pojazdu. Jeszcze przed przybyciem straży pożarnej działania gaśnicze rozpoczęli pracownicy z wykorzystaniem podręcznego sprzętu gaśniczego.

Po kilku minutach intensywnie prowadzonych działań gaśniczych koparka została ugaszona.

 

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe