Kłótnia zakończona dźgnięciem nożem

  • 04.04.2019, 16:44
  • Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Kłótnia zakończona dźgnięciem nożem © Pixabay.com
Najpierw razem pili alkohol, a gdy wywiązała się kłótnia jeden z nich sięgnął po noż i zranił znajomego. Mężczyźni próbowali zataić prawdę, ale policjanci nie uwierzyli w ich opowieść.

1 kwietnia po godz. 23:00 oficer dyżurny braniewskiej jednostki Policji został powiadomiony o rannym mężczyźnie w Braniewie. Na miejsce skierowano policyjny patrol oraz karetkę pogotowia.

Kiedy medycy udzielali pomocy pokrzywdzonemu, mundurowi rozpytywali jego znajomych. Z relacji mężczyzn wynikało, że ich kolega po wyjściu z mieszkania został zraniony nożem przez nieznaną im osobę. Mężczyzna trafił na obserwację do szpitala, a sprawą zajęli się kryminalni.

Policjanci ustalając przebieg zdarzenia weryfikowali każdą informację. Nie dali wiary temu, co usłyszeli w chwili zgłoszenia. Po połączeniu wszystkich faktów dotarli do prawdy.
Okazało się, że pokrzywdzony pił alkohol z 46-latkiem, a po chwili wywiązała się między nimi kłótnia. 46-latek sięgnał po noż i zranił w plecy swojego znajomego.

Podejrzany 46-latek usłyszał zarzut spowodowania uszkodzenia ciała. Wczoraj zapadła decyzja o objęciu go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe