Wciąż są poszukiwani strażnicy graniczni

  • 15.03.2019, 15:04 (aktualizacja 15.03.2019, 15:14)
  • Inf. prasowa WMOSG
Wciąż są poszukiwani strażnicy graniczni © WMOSG
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej poszukuje kandydatów do służby. Na nowych funkcjonariuszy czeka w tym roku 60 wolnych etatów.

Jeśli masz mniej niż 35 lat, nie byłeś karany, posiadasz co najmniej średnie wykształcenie i zaliczysz pozytywnie dwuetapową procedurę kwalifikacyjną masz szansę założyć mundur i wstąpić w szeregi Straży Granicznej.

Nowo przyjęci funkcjonariusze po ukończeniu szkolenia, będą pełnić służbę w jednej z 11 placówek na terenie Warmii i Mazur.

Więcej informacji na stronie www.wm.strazgraniczna.pl w zakładce Służba/Praca „Funkcjonariusze – nabór do służby” lub „Rekrutacja do służby w WMOSG”.

Nowi funkcjonariusze Straży Granicznej zasilą szeregi oddziału w czerwcu i październiku. Służba w Straży Granicznej daje stabilne warunki pracy, możliwość zdobycia nowych umiejętności.

— Poszukujemy ludzi komunikatywnych, kreatywnych w działaniu, zdyscyplinowanych, którzy będą strzec dobrego imienia służby, honoru i godności — mówi kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG. — Zainteresowanych ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-14:00 do Wydziału Kadr i Szkolenia WMOSG w Kętrzynie, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78 celem złożenia dokumentów.

 

 

Inf. prasowa WMOSG

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe