Zostań celnikiem. Jest osiem miejsc

  • 21.02.2019, 19:24
  • Podinsp. Ryszard Chudy, oficer prasowy, Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie – Dział Graniczny
Zostań celnikiem. Jest osiem miejsc © IAS w Olsztynie
Chętni do pracy w mundurze celnika znajdą służbę w Oddziale Celnym w Braniewie. Funkcjonariusze tej jednostki dokonują odpraw i kontroli m.in. na przejściu kolejowym w Braniewie oraz przejściu morskim we Fromborku.

W tym naborze jest 8 wolnych etatów. Zaczynający pracę funkcjonariusz może liczyć na wynagrodzenie w wysokości prawie 2,5 tys. złotych „na rękę”. Jeszcze w tym roku funkcjonariusze celno-skarbowi otrzymają podwyżki.

By zostać funkcjonariuszem należy przede wszystkim złożyć w terminie do 5 marca 2019 r. w Izbie Administracji Skarbowej w Olsztynie (Al. Marszałka Piłsudskiego 59 A) komplet wymaganych dokumentów. Później trzeba będzie zdać m.in. egzamin z wiedzy ogólnej, test sprawnościowy, oraz przejść test psychologiczny.

Kandydaci muszą być obywatelami polskimi, mającymi co najmniej średnie wykształcenie, cieszący się nieposzlakowaną opinią.

Ci, którzy osiągną najlepsze wyniki testów, po uzyskaniu zadowalających wyników badań lekarskich oraz przejściu wymaganych sprawdzeń, będą mogli nałożyć mundur.

Do ich zadań będzie należało m.in. dokonywanie odpraw podróżnych i towarów, kontrola pojazdów oraz osób, obejmowanie towarów procedurą celną itp.
 

Pełna informacja o naborze znajduje się na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie – www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl – w zakładce Ogłoszenia / Nabór.

 

Podinsp. Ryszard Chudy, oficer prasowy, Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie – Dział Graniczny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Atlas
Atlas 23.02.2019, 23:30
Prawie 2500 i mają dostać podwyżki. Konkretne wiadomosci. Czyli 2100 i 100 z groszem podwyzki. I oraj w nocy. Celnik to był zawód ale 20 lat temu.
Piotrek
Piotrek 22.02.2019, 17:36
Mam 50 lat dużo kasy i chciałbym zrobić coś dla Polski. Mogę zostać celnikiem?
Celnik
Celnik 22.02.2019, 18:09
W ogłoszeniu nic o wieku nie ma, więc chyba tak. Pytaj w izbie celnej.

http://www.warminsko-mazurskie…

Pozostałe