Pożar w tartaku. Spaliła się ładowarka

  • 10.02.2019, 13:31
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Pożar w tartaku. Spaliła się ładowarka © KP PSP w Braniewie
Pożar ładowarki w tartaku. Na szczęście pracownik zdążył wyciągnąć maszynę z budynku na zewnątrz.

Do zdarzenia doszło w sobotę (9 lutego), kilkanaście minut po godz. 11:00. Dyżurny braniewskiej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze ładowarki, do którego doszło na terenie zakładu produkcji drewna w Chruścielu.

Jeszcze przed przybyciem strażaków paląca się ładowarka została wyciągnięta przez pracownika na zewnątrz z pomieszczenia warsztatowo-garażowego. Jednocześnie rozpoczęto gaszenie pożaru z wykorzystaniem podręcznego sprzętu gaśniczego.

Na miejsce pożaru skierowano strażaków z Państwowej oraz Wojskowej Straży Pożarnej w Braniewie. W chwili dojazdu na miejsce pożaru ogniem objęta była cała ładowarka. Strażacy przy wykorzystaniu piany gaśniczej ugasili pożar maszyny, sprawdzili wnętrze pomieszczenia w którym doszło do pożaru.

Działania gaśnicze trwały około 50 minut.

 

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (13)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe