Syn znęcał się nad matką

  • 30.01.2019, 13:08
  • Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Syn znęcał się nad matką © Pixabay.com
Sąd Rejonowy w Braniewie na wniosek prokuratora oraz policjantów zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące mężczyzny podejrzanego o psychiczne znęcanie się nad matką.

To nie był pierwszy raz, gdy 32-latek stosował przemoc wobec swoich najbliższych. Po tym, jak wszczął kolejną awanturę został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Zajmujący się sprawą kryminalni ustalili, że pijany mężczyzna znęcał się psychicznie nad swoją matką, groził także pozbawieniem życia innemu członkowi rodziny.

Podejrzany był już prawomocnie skazany za przestępstwo znęcania, jednak nawet kilkanaście miesięcy spędzonych w więzieniu nie wpłynęło na zmianę jego zachowania. W dniu, w którym sprawca przemocy domowej został zatrzymany przez funkcjonariuszy działał w warunkach tzw. recydywy.

Policjanci doprowadzili 32-latka do sądu, gdzie zapadła decyzja o umieszczeniu mężczyzny na najbliższe 3 miesiące w więziennej celi. Za stosowanie przemocy wobec osoby najbliższej grozi mu teraz kara nawet 5 lat więzienia.
 

PRZECZYTAJ: Znęcał się nad matką. Fizycznie i psychicznie

Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
9
9 31.01.2019, 05:59
*** perzotaa
Anonim
Anonim 30.01.2019, 13:55
Mam nadzieję że się dobrze nim zajmą ?

Pozostałe