Pierwsza zbiórka krwi w tym roku

  • 29.01.2019, 19:30
  • Marta Hajkowicz / 9BBKPanc.
Pierwsza zbiórka krwi w tym roku © Wojskowy Klub HDK PCK przy 9BBKPanc.
18,5 litra krwi zebrano podczas pierwszej w tym roku akcji poboru krwi zorganizowanej przez Wojskowy Klub Honorowych Dawców Krwi w 9 Braniewskiej Brygadzie Kawalerii Pancernej.

Pierwsza w tym roku akcja poboru krwi zorganizowana na terenie 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej odbyła się w ramach obchodów 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Na zbiórkę stawiło się 48 chętnych, krew oddało 41 osób. Akcję poboru krwi zabezpieczył personel elbląskiego oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

Kolejna zbiórka odbędzie się 1 marca (piątek). W sumie w ciągu roku w 9BBKPanc. zorganizowanych zostanie 12 zaplanowanych akcji poboru krwi.

 

Marta Hajkowicz / 9BBKPanc.

Zdjęcia (30)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe