Bezpieczeństwo młodszych i starszych. Strażacy uczą

  • 29.01.2019, 17:00 (aktualizacja 29.01.2019, 17:20)
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Bezpieczeństwo młodszych i starszych. Strażacy uczą © KP PSP w Braniewie
Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie realizują cykl spotkań z młodzieżą, która wypoczywa podczas ferii na zimowiskach.

W pierwszym tygodniu ferii strażacy przybliżali tematykę bezpieczeństwa najmłodszych. Podczas spotkań edukacyjnych „Bezpieczne Ferie 2019” braniewscy strażacy omawiali zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku, prawidłowego korzystania z numerów alarmowych. Dodatkowo funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym sekwencję medycznych czynności ratowniczych w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Spotkania z najmłodszymi to doskonała okazja do przybliżenia zawodu strażaka, prezentacji sprzętu oraz filmów edukacyjnych dotyczących bezpiecznych postaw.

 

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe