Urząd pracy. Tylko jedna oferta przeszła dalej

  • 15.01.2019, 19:09 (aktualizacja 15.01.2019, 22:17)
  • Wojciech Andrearczyk
Urząd pracy. Tylko jedna oferta przeszła dalej
Agnieszka Zdanowicz, dotychczasowa zastępczyni dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Braniewie, jako jedyna zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu na dyrektora PUP.

Przypomnijmy: z końcem grudnia Jerzy Welke (dyrektor PUP od niemal 16 lat) przeszedł na emeryturę.

PRZECZYTAJ: Kto dyrektorem urzędu pracy? Jest ogłoszenie

Po odejściu Welke Starostwo Powiatowe w Braniewie ogłosiło ogłoszenie o konkursie na dyrektora, precyzując wymagania (szczegóły »TUTAJ«).

Chętni na to stanowisko mieli czas do 14 stycznia na składanie dokumentów. 15 stycznia na stronie BIP starostwa ukazała się informacja, że wpłynęły dwie oferty.

W wyniku wstępnej weryfikacji formalnej do etapu końcowej weryfikacji merytorycznej zakwalifikowała się 1 osoba – Agnieszka Zdanowicz z Ornety, dotychczasowa wicedyrektor PUP.

Teraz z kandydatką zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna (16 stycznia), „w celu zweryfikowania informacji zawartych w dokumentach aplikacyjnych i ustalenia znajomości zagadnień związanych ze stanowiskiem, na który przeprowadzany jest nabór”.

 

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkanka powiatu
Mieszkanka powiatu 17.01.2019, 09:59
Dlaczego Starostwo nie publikuje listy osób ubiegających się o stanowisko. Jako mieszkanka powiatu chciałabym wiedzieć kto jeszcze starał się o stanowisko Dyrektora PUP. Czyżby tajemnica?
Bezrobotny
Bezrobotny 15.01.2019, 21:41
No to teraz zaczną się problemy osób, które chcą uzyskać lub już posiadają status osoby bezrobotnej. Przecież ta pani tylko się drze, jest arogancka, chamska i zamiast pomagać to tylko utrudni życie. Ciagle szuka możliwości przyczepienia się do czegoś. Ciekawe jak teraz będzie z dofinansowaniami na działalność.
Zły wybór dyrektora, zły wybór.

Pozostałe