Sobota, 19.01.2019

Zostań miss! Braniewianki są najpiękniejsze!

  • 9.01.2019, 19:44 (aktualizacja 09.01.2019 19:58)
  • Wojciech Andrearczyk
Zostań miss! Braniewianki są najpiękniejsze! © Organizator wydarzenia
W marcu odbędzie się uroczysta gala Miss Warmii i Mazur. Najpiękniejsze z pań wezmą udział w regionalnym finale. Zwyciężczynie będą reprezentować region w wyborach Miss Polski.

W czwartek 10 stycznia 2019 r., o godz. 18:00, w Elblągu w Pałacyku (przy ul. Zacisze 2) odbędzie się pierwszy casting do wyborów Miss Regionu Warmińsko-Mazurskiego.

Kolejne będą w następnych terminach.

Do castingów mogą (a nawet powinny!) zgłosić się mieszkanki Braniewa i powiatu braniewskiego.

— Tradycyjnie poszukujemy nastolatek do tytułu Miss Warmii i Mazur Nastolatek 2019 oraz kandydatek dorosłych do tytułu Miss Warmii i Mazur 2019 — mówią organizatorki wydarzenia. — Na castingi zapraszamy wszystkie piękne dziewczyny, które chcą spróbować swoich sił podczas gali na deskach Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, 10 marca.

W eliminacjach mogą wziąć udział bezdzietne  panny w wieku od 14 do 27 lat, posiadające obywatelstwo polskie oraz charakteryzujące się oryginalną urodą, proporcjonalną sylwetką a także nieposzlakowaną opinią.
Dodatkowe atuty, które będzie oceniało jury odpowiedzialne za wybór pretendentek do tytułu Miss Polski Regionu Warmińsko-Mazurskiego to m.in. posiadane talenty, osiągnięcia sportowe, doświadczenie w pracy modelki oraz zaangażowanie w akcje społeczne.

Wybrane kandydatki wezmą udział w regionalnym finale. Zwyciężczynie będą reprezentować region w wyborach Miss Polski.

Organizatorem wydarzenia jest firma DGM Anna Samsel i Kaja Kruszyńska.

Patronat medialny: Portal Braniewo.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Strona internetowa: Miss Warmii i Mazur

Facebook: Miss Warmii i Mazur Elbląg

 


 

Wojciech Andrearczyk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe