„Farma grozy”. Wyrok jeszcze w styczniu

  • 08.01.2019, 20:15
  • Wojciech Andrearczyk
„Farma grozy”. Wyrok jeszcze w styczniu © OTOZ Animals
Przed Sądem Okręgowym w Elblągu zakończyła się rozprawa odwoławcza w sprawie maltretowania zwierząt w Cielętniku niedaleko Braniewa – informuje Radio Olsztyn.

O farmie grozy w Cielętniku głośno zrobiło się w 2013 roku. Wówczas przed sądem rejonowym w Braniewie ruszył proces obywatela Niemiec Stefana D. Wyrok zapadł w marcu 2018.

Stefan D. odwołał się od wyroku i podczas rozprawy apelacyjnej próbował przedstawiać kolejne dowody świadczące o jego niewinności. Sąd oddalił wszystkie, wysłuchał mów końcowych i ogłosił, że wyrok w tej sprawie zapadnie 18 stycznia.
 

WIĘCEJ informacji: Zakończyła się rozprawa odwoławcza w sprawie maltretowania zwierząt w Cielętniku. Wyrok jeszcze w styczniu

 


PRZECZYTAJ także: Znęcał się nad zwierzętami. Prokurator wnioskuje o karę więzienia

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 

 

Wojciech Andrearczyk

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hans
Hans 09.01.2019, 12:20
Jak w niemieckim obozie zagłady. szok!!!!

Pozostałe