Straż Graniczna: „dołącz do nas, trwa nabór do służby”

  • 08.01.2019, 00:39
  • Inf. prasowa WMOSG
Straż Graniczna: „dołącz do nas, trwa nabór do służby” © WMOSG
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej poszukuje kandydatów do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału. Na nowych funkcjonariuszy czeka w tym roku 65 wolnych etatów.

Nowi funkcjonariusze Straży Granicznej zasilą szeregi oddziału w lutym, czerwcu i październiku. Służba w Straży Granicznej daje stabilne warunki pracy, możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębienia wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

— Poszukujemy ludzi komunikatywnych, kreatywnych w działaniu, zdyscyplinowanych, którzy będą strzec dobrego imienia służby, honoru i godności, a także przestrzegać dyscypliny służbowej — mówi kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG.

Każdy kandydat musi przejść dwuetapowe postępowanie kwalifikacyjne. Pierwszy to formalności związane ze złożeniem dokumentów, zaświadczeń i ich weryfikacją. Później odbywa się wstępna rozmowa kwalifikacyjna, badania psychologiczne i badanie psychofizjologiczne.
Drugi etap obejmuje egzamin w ośrodku szkolenia Straży Granicznej, składający się z testu pisemnego z zakresu wiedzy ogólnej, ze znajomości języka obcego, sprawności fizycznej, rozmowy kwalifikacyjnej.

Procedura kwalifikacyjna kończy się badaniami lekarskimi określającymi zdolność kandydata do służby.

 

WIĘCEJ INFORMACJI
Zainteresowani ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej powinni stawić się od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 14.00 w Wydziale Kadr i Szkolenia W-MOSG w Kętrzynie, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78 – celem złożenia dokumentów.
Szczegółowe zasady i tryb rekrutacji znajdują się na stronie internetowej www.wm.strazgraniczna.pl w zakładce SŁUŻBA/PRACA

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Inf. prasowa WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe