Znamy najpiękniejsze bożonarodzeniowe szopki

  • 22.12.2018, 13:51 (aktualizacja 22.12.2018, 13:53)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Znamy najpiękniejsze bożonarodzeniowe szopki © Starostwo Powiatowe w Braniewie
Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Braniewskiego Bogdan Jarmoła i radny RP Waldemar Grzybowski uczestniczyli w podsumowaniu konkursu na szopkę bożonarodzeniową, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Ziemi Warmińskiej w Pieniężnie.

W czasie uroczystości uczniowie przedstawili spektakl jasełkowy pt. „Betlejem to my sami”. Wystąpił także zespół „W drodze”, jak również – gościnnie – gimnazjaliści, którzy złożyli zebranym życzenia w różnych językach.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców. Zaprezentowano 39 prac (łącznie 50 autorów), wykonanych różną techniką: z papieru, plasteliny, mchu, kory, zapałek, a nawet makaronu czy ciasta piernikowego.

Jury przyznało trzy nagrody główne, wyróżnienia i nagrody specjalne.

Jednym z fundatorów nagród było Starostwo Powiatowe w Braniewie.

WIĘCEJ informacji: Hej kolęda, kolęda!

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (70)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe