Świąteczne spotkanie pracowników szpitala

  • 21.12.2018, 19:21 (aktualizacja 21.12.2018, 19:21)
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Świąteczne spotkanie pracowników szpitala © Starostwo Powiatowe w Braniewie
Święta Bożego Narodzenia dla wielu lekarzy, pielęgniarek i pracowników szpitala są okresem szczególnym – czasem spędzanym w pracy. W święta pamiętajmy o tych, którzy będą czuwać nad życiem i zdrowiem nas i naszych bliskich.

Powiatowi samorządowcy, pracownicy szpitala i ksiądz kapelan szpitala uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym, które odbyło się w braniewskim szpitalu.

Powiat Braniewski reprezentowali wicestarosta Krzysztof Kowalski, przewodniczący Rady Powiatu Łukasz Korneluk i członek Zarządu Powiatu Małgorzata Wojtas. Wszystkich zebranych powitała Bożena Duduś, prezes Powiatowego Centrum Medycznego sp. z o.o. w Braniewie.

Ks. kapelan Leszek Galica pobłogosławił świąteczny opłatek, wprowadzając wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
Następnie zebrani podzielili się opłatkiem i wzajemnie złożyli sobie świąteczne życzenia.

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (47)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe