Braniewscy strażacy podzielili się opłatkiem

  • 21.12.2018, 16:00
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Braniewscy strażacy podzielili się opłatkiem © KP PSP w Braniewie
Druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Braniewie uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym.

Spotkanie odbyło się w sali katechetycznej parafii Św. Katarzyny w Braniewie. Oprócz strażaków-ochotników z jednostki OSP Braniewo, uczestniczyła w nim młodzież z Młodzieżowej Drużyny Pożarnej, zaproszeni goście, przyjaciele i sympatycy jednostki OSP.

Gospodarz spotkania – prezes OSP Braniewo dh Jerzy Welke – przywitał zaproszonych gości (burmistrza Braniewa Tomasza Sielickiego, komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie bryg. Zbigniew Januszko oraz kapelana strażaków ks. prałata Leszka Galicę).

Wyjątkowe chwile, świąteczny nastrój, przełamanie się opłatkiem, wspólne życzenia przybliżyły uczestnikom zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

 

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zenjan
zenjan 21.12.2018, 21:55
a który był strażakiem ?

Pozostałe