Czwartek, 17.10.2019

Stroili choinki. Było dużo emocji i radości

  • 13.12.2018, 19:00
  • Wojciech Andrearczyk
Stroili choinki. Było dużo emocji i radości © Wojciech Andrearczyk
To – bez wątpienia – jedne z najładniejszych choinek w całym Braniewie — zgodnie mówili samorządowcy i urzędnicy z Urzędu Miasta Braniewa.

Przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych z Braniewa wprowadzili świąteczny nastrój w braniewskim Urzędzie Miasta.

Najmłodsi braniewianie przynieśli kolorowe ozdoby, którymi przystroili świąteczne drzewka stojące w urzędzie i gabinetach – burmistrza Tomasza Sielickiego i przewodniczącego Rady Miejskiej Tadeusza Baryckiego.

— Cieszę się, że przedszkolaki i uczniowie braniewskich szkół przynieśli nie tylko przepiękne ozdoby, ale także swój optymizm, radość i dziecięce serce — powiedział burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki.

Najmłodsi z przejęciem wieszali kolorowe ozdoby, bombki, gwiazdki, śnieżynki, wysuszone plastry cytryny, a nawet słodycze.

— To spotkanie, to także doskonała okazja, aby życzyć wam, waszym rodzicom i nauczycielom zdrowych, radosnych i spokojnych świąt — mówił burmistrz. — I – oczywiście – aby do wszystkich przyszedł Mikołaj z wymarzonymi prezentami.

Na zakończenie dzieci otrzymały lizaki, które wręczyli im miejscy samorządowcy.

 


 

 

Wojciech Andrearczyk

Zdjęcia (39)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe