Spotkali się w Grzechotkach i podsumowali działalność

  • 12.12.2018, 14:54
  • st. sierż. SG Anna Matejuk-Ficek, w/z rzecznika prasowego WMOSG
Spotkali się w Grzechotkach i podsumowali działalność © WMOSG
Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach odbyło się spotkanie pełnomocników granicznych Rzeczypospolitej Polskiej odcinka kętrzyńskiego i Federacji Rosyjskiej – odcinka kaliningradzkiego.

Stronę polską reprezentował płk SG Robert Inglot, komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Delegacji rosyjskiej przewodniczył gen. mjr Nikołaj Jewgieniewicz Panczenko.

Podczas spotkania podsumowano działalność i współpracę na wspólnym odcinku granicy państwowej w 2018 r. (m.in. w zakresie ochrony), a także funkcjonowania przejść granicznych.

Ponadto uzgodniono kierunki działania na przyszły rok.

st. sierż. SG Anna Matejuk-Ficek, w/z rzecznika prasowego WMOSG

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ziomek
ziomek 12.12.2018, 16:42
a kwestia przymusowych łapówek po stronie rosyjskiej zostanie kiedyś omówiona?
Lapowki
Lapowki 05.01.2019, 12:41
Kwestia lapowek? A po ktorej stronie je dajesz? Wiec tam sie domagaj sprawiedliwosci. Skoro je sam dales to jestes przestep. Sami ich nauczyluscie brac...m
Już się nie zajmuje tym procederem
Już się nie zajmuje tym procederem 06.01.2019, 10:26
Co to za odpowiedzialność zbiorowa, dotyczącą inbego pokolenia to mnie zmuszano do dawania im, kto jedzie 2 raz musi smarować, jak nie kilka h stoisz lub auto rozkręca do ostat. Śrubki. Poczytaj jak delegacja RP od prezydenta Wałęsy (lata 90-te.przypominam)musiała zapłacić haracz 200m za przejściem bandytom, bo nie chcieli ich dalej przepuścić. A ty tu gieroj. A to jasny sygnał na Słabość Naszego Państwa i niemoc rozwiązania tej banalnej sprawy.

Pozostałe