Zimowe, ciepłe spotkania wszystkich braniewian

  • 12.12.2018, 15:03
  • Wojciech Andrearczyk
Zimowe, ciepłe spotkania wszystkich braniewian © Starostwo Powiatowe w Braniewie Tradycyjnie na scenie wystąpią mieszkańcy powiatu braniewskiego – tak najmłodsi, jak i starsi
Starosta braniewski Karol Motyka, burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki i wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu braniewskiego na Warmińskie Spotkania Czterech Kultur.

Impreza odbędzie się 16 grudnia (niedziela), w godz. od 13:00 do 16:00, na placu przed bazyliką w Braniewie.

W programie Spotkań: koncert kolęd i pastorałek, degustacja potraw i wypieków wigilijnych oraz – przez cały czas trwania imprezy – świąteczny kiermasz rękodzieła.

Będą także inne atrakcje i niespodzianki. Na scenie najpiękniejsze kolędy i pastorałki zaśpiewają dzieci i młodzież z Braniewskiego Centrum Kultury, ze Szkoły Muzycznej Yamaha Karolina Janicka oraz seniorzy z powiatu braniewskiego. Gościnnie na scenie z programem kolędowym wystąpi Julia Olędzka – finalistka Mam Talent i uczestniczka X Faktor.

Warmińskie Spotkania Czterech Kultur promują wspólne spotkania mieszkańców powiatu. Są też okazją do zaśpiewania kolęd, podzielenia się opłatkiem, wspólnej degustacji potraw wigilijnych oraz zakupu ozdób świątecznych.

Organizatorem Warmińskich Spotkań Czterech Kultur jest Starostwo Powiatowe w Braniewie, a wykonawcą firma Studentart.

 


Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe