Ostatnia zbiórka krwi = trzynaście litrów

  • 11.12.2018, 15:34
  • Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Ostatnia zbiórka krwi = trzynaście litrów © KPP w Braniewie
Policjanci, pracownicy cywilni braniewskiej komendy, funkcjonariusze innych służb oraz mieszkańcy Braniewa i powiatu braniewskiego uczestniczyli w akcji honorowego oddawania krwi.

To była ostatnia w tym roku zbiórka krwi organizowana przez braniewskich policjantów. Na zaproszenie funkcjonariuszy licznie odpowiedzieli mieszkańcy oraz inni mundurowi.

Najcenniejszym lekiem podzieliło się 30 osób, oddając łącznie ponad 13 litrów krwi.

Funkcjonariusze czynnie włączający się w tego typu akcję przypominają, że ten bezinteresowny gest nie tylko daje ogromną satysfakcję, ale przede wszystkim staje się bezcenny dla tych, którzy tak bardzo go potrzebują. Bo choć teraz to my pomagamy nie zapominajmy, że kiedyś i my możemy potrzebować pomocy.

Kolejna taka akcja już w przyszłym roku.

Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe