Rysunkami uczcili niepodległość i działalność poradni

  • 10.12.2018, 17:30
  • Inf. prasowa PPP
Rysunkami uczcili niepodległość i działalność poradni © PPP w Braniewie
„50 lat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Braniewie w Niepodległej Polsce” – pod takim hasłem przebiegał konkurs plastyczny ogłoszony przez PPP w Braniewie.

Temat konkursu łączył dwie ważne rocznice: stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości oraz pięćdziesięciolecie istnienia poradni.

W konkursie wystartowali uczniowie ze szkół i placówek powiatu braniewskiego. Spośród zgłoszonych do konkursu prac wyróżniono 6 laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze i dzieci starsze.

W kategorii dzieci młodszych laureatami zostali dwaj uczniowie Szkoły Podstawowej w Płoskini – Marcel Markisz i Klaudia Szczepanik i uczennica SP w Pieniężnie – Michalina Woźna.

W kategorii dzieci starszych laureatami zostali dwaj uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie (Maria i Daniel Szostak) oraz Oliwier Wiewiórka, uczeń z SP Nr 5 w Braniewie.

— Wszystkie nadesłane prace zostały wyeksponowane w poradni i mogą je podziwiać korzystający z naszej pomocy dzieci i młodzież ich rodzice, pedagodzy oraz wszystkie zainteresowane osoby — mówią organizatorzy konkursu. — Za udział w konkursie oraz pomysłowość i kreatywność serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, zaś ich rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i wsparcie.

Inf. prasowa PPP

Zdjęcia (8)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe