Niedziela, 24.02.2019

Dyżur psychologa. Pomoc ofiarom przemocy

  • 6.12.2018, 07:30
  • Inf. prasowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Braniewie
Dyżur psychologa. Pomoc ofiarom przemocy © Pixabay.com
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Braniewie włączyła się w działania Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie organizuje dni otwartych drzwi dla osób doświadczających przemocy – w ramach Ogólnoświatowej Kampanii „Biała wstążka” (WIĘCEJ: Dni Otwartych Drzwi dla osób doświadczających przemocy).

6 grudnia (czwartek), w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ulicy Rzemieślniczej 1 w Braniewie, dyżur pełnić będzie Agnieszka Lasecka – psycholog od lat zajmująca się zagadnieniem przemocy i pomocy jej ofiarom.
Dyżury będą pełnić także prawnik i specjalista pracy z osobami doświadczającymi przemocy oraz sprawcami przemocy w godzinach.

Inf. prasowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Braniewie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe