Jest praca w Straży Granicznej

  • 05.12.2018, 00:28 (aktualizacja 05.12.2018, 16:26)
  • kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG
Jest praca w Straży Granicznej © WMOSG
Jeszcze w grudniu tego roku szansę na założenie munduru Straży Granicznej ma 12 osób. Natomiast w przyszłym roku na nowych funkcjonariuszy czeka aż 65 wolnych miejsc!

Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatów do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału.

Jeśli masz mniej niż 35 lat, nie byłeś karany za przestępstwo, ukończyłeś szkołę średnią i przejdziesz dwuetapowe postępowanie kwalifikacyjne możesz zasilić szeregi WMOSG.

Służba w SG daje stabilne warunki pracy i szansę zawodowego rozwoju.
— Nasza służba to przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem i poczucie odpowiedzialności za siebie, kolegów i Państwo Polskie — mówią funkcjonariusze SG.

 

Zainteresowani ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej powinni zgłosić się od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-14:00 do Wydziału Kadr i Szkolenia W-MOSG w Kętrzynie, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78 – celem złożenia dokumentów.

Szczegółowe zasady i tryb rekrutacji znajdują się na stronie internetowej: www.wm.strazgraniczna.pl w zakładce SŁUŻBA/PRACA

 

 

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy – koordynator WMOSG

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rysiu
Rysiu 05.12.2018, 16:33
Ja bym poszedł ale już 4 dyszki na karku :)
Wieńczysław
Wieńczysław 05.12.2018, 08:04
Taaa tak potrzebują do pracy ze odwalają dobrze zbudowanych chłopaków którzy wiedza co maja robić i nadają się do tej pracy a biorą mameje z wykręconymi rękoma którzy boja się własnego cienia.... Bez pozdrowień!
ha ha ha
ha ha ha 05.12.2018, 06:52
Co daje? Stabilne warunki pracy? Szansę zawodowego rozwoju? Żart jakiś chyba...

Pozostałe