Pijany bezdomny w przyczepie kempingowej

  • 03.12.2018, 16:30 (aktualizacja 03.12.2018, 16:33)
  • Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Pijany bezdomny w przyczepie kempingowej © policja.gov.pl W całym województwie policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać bezdomni
Szczęśliwie dla 57-latka zakończyła się kontrola dzielnicowego. Mroźny wieczór bezdomny mężczyzna spędzał w przyczepie kempingowej. 57-latek był pijany i nie można było nawiązać z nim żadnego kontaktu.

Jak każdego roku, wraz ze spadkiem temperatur, policjanci sprawdzają miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i samotne.

2 grudnia dzielnicowy z Posterunku Policji w Pieniężnie wspólnie z funkcjonariuszem Straży Granicznej postanowił skontrolować przyczepę kempingową, znajdującą się na terenie jednej z tamtejszych wsi.
W środku, pod stertą ubrań i koców, leżał mężczyzna. 57-latek był pijany, miał nierówny oddech i nie można było nawiązać z nim żadnego kontaktu.

Dzielnicowy wezwał na miejsce pogotowie, które przetransportowało 57-latka do szpitala. Po udzieleniu mu niezbędnej pomocy, funkcjonariusze w obawie o jego życie doprowadzili go do komendy, gdzie spędził noc.

 

Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe