Inwestycja w strefia. Pierwsza i oby nie ostatnia

  • 20.11.2018, 14:55 (aktualizacja 20.11.2018, 14:59)
  • Inf. prasowa W-MSSE
Inwestycja w strefia. Pierwsza i oby nie ostatnia © W-MSSE
W Pieniężnie powstanie pierwsza inwestycja na obszarze Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Mikroprzedsiębiorstwo Techmar zainwestuje w Pieniężnie co najmniej 200 tys. złotych i utworzy – na początek – minimum jedno nowe miejsce pracy.

20 listopada firma (mikroprzedsiębiorstwo) Techmar Justyna Masiewicz-Grodź otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji na obszarze Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Zgodę na realizację inwestycji podpisaną przez Grzegorza Smolińskiego, prezesa Zarządu WMSSE SA oraz wiceprezes Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg odebrała Justyna Masiewicz-Grodź – właścicielka Techmara.

W ramach planowanej inwestycji kupione zostaną urządzenia pozwalające na produkcję specjalistycznych maszyn używanych w leśnictwie, rolnictwie oraz służących do obróbki drewna. Przedsięwzięcie pozwoli poszerzyć ofertę firmy o wyroby dotychczas niewytwarzane, m.in. o nowe modele rębaków do odpadów drzewnych. Oferta przedsiębiorstwa zostanie powiększona o maszyny do obróbki drewna (np. traki tarczowe do przecierania drewna). 99 procent produkcji firmy jest przeznaczona na eksport.

Techmar zainwestuje w Pieniężnie co najmniej 200 tys. złotych i utworzy minimum jedno nowe miejsce pracy. Przedsięwzięcie zlokalizowane będzie na nieruchomości o powierzchni ponad 1,5 ha.

 

Inf. prasowa W-MSSE

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe