Czwartek, 17.10.2019

Braniewski akcent w elbląskim zespole

  • 16.11.2018, 19:22 (aktualizacja 16.11.2018, 20:49)
  • Wojciech Andrearczyk
Braniewski akcent w elbląskim zespole © Archiwum zespołu
„Chcemy promować Elbląg i Braniewo, bo właśnie z Braniewa pochodzi nasza wokalistka. Chcemy, aby naszą piosenkę słuchały i śpiewały wszystkie pokolenia” — mówią muzycy z zespołu Karmel, w którym wokalistką jest braniewianka Ewa TD.

W wiadomości znajdował się link do piosenki „Protest song” — piosenki, która powstała z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Ma ona bardzo pozytywny tekst, zachęca do czynienia dobra. Wspólnie, wszyscy razem.

— Prosimy o pomoc i o udostępnienie utworu, aby mógł on trafić do jak najszerszego grona, razem promujmy Elbląg i Braniewo niech słyszą o nas wszyscy! — mówią muzycy.

Elbląski zespół powstał w czerwcu 2017 roku. Członkowie zespołu: Leszek Mazur – gitary i muzyka, założyciel zespołu, uprzednio założyciel zespołu Kaszmir, który w 1988 roku w Opolu na Festiwalu Piosenki zdobył wyróżnienie za piosenkę „Nie powiedziała nic”, Ewa TD – wokal (mieszkanka Braniewa), Grzegorz Kacperski – bas, założyciel zespołu, Artur Kozłowski – klawisze, autor tekstu piosenki, Mirek Jankowski –perkusja. Teledysk został wyprodukowany przez Michała Grajewskiego.

 

 

Wojciech Andrearczyk
Podziel się:


Pozostałe