Zagraj w piłkę nożną. Wspomóż Dawida

  • 24.10.2018, 19:18
  • Inf. nadesłana
Zagraj w piłkę nożną. Wspomóż Dawida
Już tylko do 25 października można zgłosić swój udział w turnieju piłkarskim w Pieniężnie, z którego dochód zostanie przeznaczony na zakup protezy dla Dawida Hołodiuka. Dawid stracił nogę w wyniku wypadku, do jakiego doszło na terminalu przeładunkowym.

Turniej piłkarski w Pieniężnie (organizowany przez Fundację Pomoc Patrioty) odbędzie się 27 października (sobota) o godz. 10:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej w Pieniężnie.

Wpisowe od drużyny to 100 złotych. Skład: 5 piłkarzy + bramkarz i maksymalnie 4 w rezerwie.

Pieniądze zebrane podczas turnieju będą przeznaczone na zakup protezy dla Dawida, która uformuje kikut a także kolejnej protezy, która umożliwi normalne, aktywne funkcjonowanie. Dawid stracił nogę w wypadku – PRZECZYTAJ: Poważny wypadek podczas przetaczania pociągów). Rodzina Dawida nie jest w stanie samodzielnie pokryć kosztów ich zakupu. Do tego dochodzą także koszty leków przeciwbólowych i przeciwzakrzepowych.
 

WIĘCEJ INFORMACJI na facebookowym wydarzeniu

 


 

Inf. nadesłana

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe