Remont drogi. Znów szukają wykonawcy

  • 05.10.2018, 17:30
  • Rynek Infrastruktury
Remont drogi. Znów szukają wykonawcy © Google Maps
Jak informuje portal Rynek Infrastruktury Województwo Warmińsko-Mazurskie po raz drugi szuka wykonawcy przebudowy drogi wojewódzkiej nr 507 prowadzącej do Pieniężna. Poprzednie postępowanie zakończyło się znacznym przekroczeniem budżetu.

Zarząd Dróg Wojewódzki w Olsztynie na nowo rozpisał przetarg przebudowy drogi prowadzącej do Pieniężna.

W przypadku odcinka drogi wojewódzkiej nr 507 Braniewo – Pieniężno na odcinku Wola Lipowska – Pieniężno do najtańszej złożonej oferty zabrakło aż 16 mln złotych. Swoje oferty złożyło dwóch oferentów. Pierwszym z nich był Strabag, który wycenił prace na 70,7 mln zł brutto i wskazał na 8 lat gwarancji. Druga oferta należała do Budimexu, który za prace życzył sobie 79,1 mln zł brutto. Deklarował przy tym 8 lat gwarancji.

Z powodu przekroczenia budżetu, zmawiający unieważnił postępowanie.

WIĘCEJ: Drugie podejście do przebudowy drogi z Pieniężna do Woli Lipowskiej

 

Źródło: Rynek Infrastruktury

 

Rynek Infrastruktury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe