Wędkowanie i kąpiel morsów na otwarcie

  • 05.10.2018, 19:00
  • Inf. prasowa UM w Braniewie
Wędkowanie i kąpiel morsów na otwarcie © UM w Braniewie Latem na grilla, zimą na morsowanie – to jedne z wielu możliwości korzystania z terenu nad stawem przy ul. Długiej
Dobiegła końca inwestycja związana z zagospodarowaniem terenu nad stawem przy ul. Długiej. O tym, co tu powstanie zadecydowali mieszkańcy, w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego.

— To jest doskonałe miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną — mówi burmistrz Braniewa Monika Trzcińska. — Jest tu boisko, malownicza wiata i miejsce na ognisko – wszystko w scenerii pobliskiego urokliwego stawu. Z obiektu można również korzystać po zachodzie słońca, dzięki solarnym latarniom LED.

Burmistrz Trzcińska – podsumowując inwestycję – jest przekonana, że jest to jedynie pierwszy etap większego przedsięwzięcia.
— Kolejnym będzie wykonanie projektu i wytyczenie ścieżki dookoła stawu, tak by stworzyć tam miejsce aktywnego wypoczynku i rekreacji — mówi burmistrz Trzcińska.

Inwestycję – jako zakończoną – można obejrzeć na stronie www.inwestycje.braniewo.pl

 


 

Inf. prasowa UM w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe