Poniedziałek, 16.09.2019

Kim chcesz w życiu być? Może strażakiem-chotnikiem?

  • 03.09.2018, 14:39 (aktualizacja 03.09.2018, 14:43)
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Kim chcesz w życiu być? Może strażakiem-chotnikiem? © KP PSP w Braniewie
Na boisku szkolnym w Płoskini odbył się festyn zorganizowany dla najmłodszych mieszkańców gminy Płoskinia – „Kim chcesz w życiu być”.

Festyn zorganizowali strażacy-ochotnicy z jednostek OSP Dąbrowa oraz Płoskinia. Głównym celem festynu było przybliżenie zagadnień związanych z pożarnictwem.

Sprzyjająca pogoda, liczne atrakcje oraz możliwość obcowania ze sprzętem pożarniczym – w tym rywalizacja na wesoło w mini zawodach pożarniczych – zainteresowały licznie przybyłą młodzież.

Spotkanie z pożarnictwem w połączeniu z zabawami i konkursami to doskonała forma, aby wśród najmłodszych zaszczepić chęć działalności w ruchu pożarnictwa ochotniczego.

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe