Zawody sportowe. Pokonaj policyjny tor przeszkód

  • 30.08.2018, 15:22 (aktualizacja 03.09.2018, 13:26)
  • Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Zawody sportowe. Pokonaj policyjny tor przeszkód
Braniewscy policjanci zapraszają do uczestnictwa w zawodach sportowych „Zostań jednym z nas”. Zawodnicy będą musieli pokonać sprawnościowy tor przeszkód – taki sam, który pokonuje każdy kandydat do Policji.

Na uczestników czekają cenne nagrody – rower o wartości 1,5 tys. złotych oraz bony pieniężne do zrealizowania w sklepie sportowym.

Zawody odbędą się 21 września 2018 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Braniewie (ul. Moniuszki 22 A) o godz. 10:00.

Zapisy trwają do 17 września. W zawodach mogą wystartować osoby pełnoletnie (poza funkcjonariuszami służb mundurowych).

SZCZEGÓŁY – regulamin i formularz zgłoszeniowy – dostępne są na stronie internetowej braniewskiej Policji

Podczas trwania zawodów policjanci będą promować swoją służbę – każdy mieszkaniec będzie mógł zobaczyć na czym polega praca dzielnicowego, policjanta ruchu drogowego, policyjnego wodniaka, technika kryminalistyki, czy policyjnego antyterrorysty. Obecna będzie także przewodnik psa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie – mł. asp. Małgorzata Konopko (brała udział m.in. w poszukiwaniu zaginionych górników w kopalni „Zofiówka'”).

Organizatorem turnieju jest Komendant Powiatowy Policji w Braniewie, wspólnie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Olsztynie. Honorowym patronatem przedsięwzięcie objęli Wojewoda Warmińsko Mazurski, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, Starosta Powiatu Braniewskiego oraz Burmistrz Miasta Braniewa.

 


 

Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szczegół
Szczegół 31.08.2018, 09:16
Szkoda, że jakby coś się stało to.... brak odpowiedzialności organizatora, nawet brak ubezpieczania.Nie powinno tak być:

Reg. na stronie:

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki i zdarzenia losowe zaistniałe podczas zawodów z winy zawodnika.
3. Organizator nie zapewnia ubezpieczenia uczestnikom turnieju.
11. W razie wypadku lub powstałej szkody związanej z zawodami – uczestnicy nie mogą występować z roszczeniami odszkodowawczymi wobec Organizatora lub osób działających w jego imieniu lub z jego upoważnienia, związanymi z przeprowadzeniem i organizacją zawodów.

Pozostałe