Koncertowa jesień w braniewskiej bazylice

  • 09.08.2018, 19:00
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Koncertowa jesień w braniewskiej bazylice © Starostwo Powiatowe w Braniewie
Zarząd Powiatu Braniewskiego podpisał umowę z Fundacją Promocji Sztuki im. Feliksa Nowowiejskiego w Zblewie, która zorganizuje w braniewskiej bazylice „I Jesień Organową w Braniewie”.

Jest to zadanie publiczne w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, które zostanie dofinansowane z budżetu Powiatu Braniewskiego. Festiwal muzyki klasycznej ma być zrealizowany we wrześniu tego roku.

— Przewidywane są cztery koncerty muzyki organowej. Zagrają wybitni artyści z Polski, być może także z zagranicy — mówi wicestarosta Artur Mieczaniec. — Warto podkreślić, że w braniewskiej bazylice mamy bardzo dobre organy, o możliwościach koncertowych. Tego typu wydarzenie muzyczne jest potrzebne mieszkańcom powiatu braniewskiego i jego gościom.

Według założeń wstęp na koncerty ma być bezpłatny. Więcej informacji będzie podane w późniejszym czasie.

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe