Poniedziałek, 25.03.2019

Motorowerzysta zderzył się z samochodem

  • 5.08.2018, 12:36
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Motorowerzysta zderzył się z samochodem © KP PSP w Braniewie
Na drodze w pobliżu Stępnia osobowy samochód zderzył się z motorowerem.

Do zdarzenia doszło 3 sierpnia, około godz. 18:00, w pobliżu Stępnia (gm. Braniewo), na drodze wojewódzkiej nr 504 z Braniewa do Fromborka.

W wyniku zderzenia ranny został kierowca motoroweru, któremu pomocy medycznej przed przyjazdem zespołu ratownictwa medycznego udzieli braniewscy strażacy. Poszkodowany motorowerzysta został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do elbląskiego szpitala.

Na czas prowadzenia działań ratowniczych droga wojewódzka została zablokowana. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, zespół ratownictwa medycznego oraz braniewskich policjantów.

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe