Chciał się ogolić a pójdzie do więzienia

  • 03.08.2018, 16:00
  • Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Chciał się ogolić a pójdzie do więzienia © KWP w Olsztynie
34-latek zabrał ze sklepowej półki maszynkę do golenia, a następnie opuścił sklep, nie płacąc za nią. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez elbląski sąd.

Oficer dyżurny braniewskiej komendy Policji został powiadomiony o kradzieży w jednym z braniewskich sklepów. Jak ustalono, nieznany mężczyzna zabrał ze sklepowych półek maszynkę do golenia, a następnie opuścił obiekt nie płacąc za towar.

Policjanci dokładnie przyjrzeli się wizerunkowi sprawcy kradzieży, który został utrwalony na monitoringu i ruszyli ulicami miasta poszukując go.

Parę godzin później dostrzegli 34-latka. Standardowo, jak podczas każdej interwencji, funkcjonariusze przystąpili do ustalania danych oraz do ich sprawdzenia w policyjnych systemach. Okazało się, że wobec 34-latka elbląski sąd wydał polecenia osadzenia w areszcie śledczym.

Z miejsca interwencji został doprowadzony przez patrol do komendy, skąd trafił wprost do więziennej celi.

Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe