Szukasz pracy? OHP pomoże

  • 02.08.2018, 19:30
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Szukasz pracy? OHP pomoże © Starostwo Powiatowe w Braniewie Ochotniczy Hufiec Pracy działa w powiecie braniewskim już od kilku lat. Jego przedstawiciele uczestniczą m.in. w giełdzie szkół organizowanej przez braniewskie Starostwo Powiatowe
Młodzież ucząca się i osoby bezrobotne – poszukujące pracy mogą zgłaszać się przez całe wakacje do działających w Braniewie placówek OHP.

Specjaliści z Ochotniczego Hufca Pracy zapraszają do siedziby Młodzieżowego Centrum Kariery (ul. Kościuszki 118) bądź do Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP (ul. Gdańska 19, przy Zespole Szkół Zawodowych).

Na co mogą liczyć młodzi ludzie, poszukujący pracy? Przede wszystkim na porady, w czasie których poznają swoje mocne strony, określą predyspozycje zawodowe, sporządzą atrakcyjne dokumenty aplikacyjne, otrzymają informację na temat zawodów występujących na lokalnym rynku pracy, zapoznają się z ofertą szkoleniową czy poznają ciekawostki związany z rynkiem pracy.

OHP działa w Braniewie już od kilku lat. Doradztwo zawodowe jest tylko jednym z jego działań. Warto przypomnieć, że od 1 września 2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie funkcjonuje Ośrodek Kariery Ucznia, prowadzony przez elbląski OHP.

— Uczniowie ZSZ korzystają z tej współpracy, zdobywając niezbędne doświadczenie na przykład w trakcie wyjazdów zagranicznych czy specjalistycznych szkoleń, dzięki którym zdobywają dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty — mówi wicestarosta Artur Mieczaniec. — Wakacyjna oferta OHP, skierowana do wszystkich mieszkańców powiatu braniewskiego, jest dodatkowym wsparciem osób poszukujących pracy.

 

 

Kontakt

Młodzieżowe Centrum Kariery
ul. Kościuszki 118
mail: [email protected]
tel. 55 230 49 92

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP
ul. Gdańska 19
mail: [email protected]
tel. 511 938 986

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe