Muzyka i taniec country w podfromborskim Roninie

  • 27.07.2018, 17:00
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Muzyka i taniec country w podfromborskim Roninie © Starostwo Powiatowe w Braniewie
Na kilka godzin mała podfromborska wieś Ronin-Nowiny stała się warmińską stolicą muzyki country. A wszystko za sprawą IV. Fromborskich Spotkaniach Country, które po kilkuletniej przerwie pojawiły się ponownie w regionie.

Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Braniewski Leszek Dziąg. Impreza została dofinansowana z budżetu Powiatu Braniewskiego.

Koncerty odbyły się w Skansenie Zabytkowych Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Na scenie wystąpili Cezary Makiewicz i Koltersi oraz Droga na Ostrołękę. Nie zabrakło także innych atrakcji: nauki tańca country, nauki warmińskiego country i zabaw podczas pikniku rodzinnego.

— Cieszę się, że muzyka country po kilku latach przerwy powróciła do powiatu braniewskiego — mówi starosta braniewski Leszek Dziąg. — Liczba przybyłych osób, które świetnie się bawiły, świadczy o tym, że jest zainteresowanie tą muzyką. Jest to na pewno kolejna, potrzebna impreza, która – mam nadzieję – wpisze się już na stałe w kalendarz imprez powiatu braniewskiego.

Organizatorami IV. Fromborskich Spotkaniach Country byli Towarzystwo Przyjaciół Fromborka i Sołectwo Ronin Nowiny.

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (163)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe