Czwartek, 21.03.2019

W Braniewie zostało otwarte Milionowe Konto 360° Banku Millennium

  • 3.07.2018, 19:30
  • Artykuł sponsorowany
W Braniewie zostało otwarte Milionowe Konto 360° Banku Millennium
Posiadaczką milionowego Konta 360° jest Pani Danuta. Aby uczcić to wydarzenie, bank przyznał klientce specjalna nagrodę – przelew na rachunek w wysokości 360 zł miesięcznie przez najbliższy rok. Uroczyste przekazanie nagrody odbyło się w oddziale w Braniewie, gdzie został otwarty milionowy rachunek.

— Bardzo się cieszymy, że milionowe konto zostało otwarte w naszym oddziale. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Braniewa i okolic do zapoznania się z naszą ofertą. Warto wypróbować Konto 360°, cenione przez klientów m.in. za brak opłat, atrakcyjny pakiet assistance i nowoczesną aplikację mobilną, skorzystać z promocji pożyczki czy z wyższego oprocentowania na koncie oszczędnościowym — mówi Elżbieta Łutaj, kierująca oddziałem przy ul. Kościuszki 4 w Braniewie.

Konto 360º to rachunek, w którym po spełnieniu dwóch prostych warunków najważniejsze opłaty są ograniczone do zera:
0 zł za prowadzenie konta,
0 zł za kartę do konta,
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Wystarczy min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatność kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. Dodatkowo, niezależnie od spełnienia warunków, klienci nie płacą za zlecenia stałe, krajowe przelewy w złotych przez internet i aplikację mobilną oraz za przelewy na e-mail lub numer telefonu.

Obecnie trwa też promocja „100 zł raty”, w ramach której za każde 5000 zł pożyczki gotówkowej w Banku Millennium klient może zapłacić miesięcznie tylko 100 zł raty. Promocja dotyczy pożyczek w wysokości 5000, 10 000 i 15 000 zł. W ramach promocji klient może wybrać odpowiednią dla siebie kwotę, dostępną zawsze na tych samych warunkach kredytowania z bardzo korzystną ratą miesięczną.

Klienci banku mogą też skorzystać z promocji Konta Oszczędnościowego Profit na nowe środki, w ramach której wpłacane na to konto nowe środki do 100 tys. zł, są oprocentowane w wysokości 2,7% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez trzy miesiące. Promocja trwa do 7 lipca 2018 r.

Nota prawna
- Bezpłatne są przelewy krajowe w złotych przez Millenet i aplikację mobilną.
- Wypłata z bankomatu w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w cenniku usług dot. kart debetowych.
- Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania Posiadacza karty przed dokonaniem operacji. Opłata ta nie jest przychodem Banku Millennium S.A.
- Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty zawarte są w cennikach usług dot. prowizji i opłat, kart debetowych, stóp procentowych oraz Płatności Mobilnych BLIK, a także Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA, dostępnych w placówkach Banku oraz na www.bankmillennium.pl

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z Promocją „100 zł raty”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,68%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 18 000,00 zł, oprocentowanie stałe 7,42%, całkowity koszt kredytu: 3000,00 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3000,00 zł, usługi dodatkowe 0,00 zł, w tym: ubezpieczenie 0,00 zł, 60 miesięcznych rat równych w wysokości 300,00 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.03.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Promocja „100 zł raty” trwa od 16 kwietnia 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r. i dotyczy nieubezpieczonych pożyczek gotówkowych udzielanych na okres 60 miesięcy z kwotą do wypłaty na podstawie umowy w wysokości 5000 zł lub 10 000 zł, lub 15 000 zł. Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy w dniu wnioskowania nie posiadają pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku. Promocja: nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych, można z niej skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania i nie obejmuje pożyczek przeznaczonych na spłatę innych produktów kredytowych. Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „100 zł raty” dostępnym w oddziale oraz na stronie www.bankmillennium.pl

Konto Oszczędnościowe Profit jest obsługiwane za pośrednictwem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, który umożliwia dostęp również do innych usług bankowych. Opłaty oraz zasady prowadzenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego określa Regulamin ogólny świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA oraz Cennik usług – prowizje i opłaty. Dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 92 dni obowiązuje oprocentowanie promocyjne w wysokości 2,7% w skali roku do kwoty 100 000 zł i 1,4% w skali roku dla nadwyżki powyżej kwoty 100 000 zł – od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie przystąpienia do Promocji, która trwa do 7.07.2018 r. Oprocentowanie promocyjne dla kolejnych wpłat nowych środków będzie obowiązywało do 92. dnia włącznie, licząc od pierwszej wpłaty nowych środków. Można korzystać z jednej promocji dla danego Konta Oszczędnościowego Profit w danym momencie. Szczegóły Promocji w Regulaminie Promocji „Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit. Edycja 8” i Cenniku usług – stopy procentowe, dostępnych w oddziałach Banku oraz na www.bankmillennium.pl. Po okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego obowiązuje oprocentowanie zmienne standardowe w wysokości określonej Cennikiem usług – stopy procentowe. Pierwsza wypłata/przelew z Konta Oszczędnościowego Profit – bezpłatna; druga i każda następna 7,50 zł zgodnie z Cennikiem usług – stopy procentowe.

Artykuł sponsorowany
Podziel się:


Pozostałe